Ti je ketu:
Shtëpi FAQ

FAQ

A mund ta personalizoj logon?

Po. Ju lutemi na dërgoni me email modelin tuaj të logos, ne do të ofrojmë një vepër arti ose interpretime falas.

Cilat janë tarifat e transportit dhe trajtimit?

Transporti do të llogaritet sipas vëllimit dhe peshës së mallit në arkë. Tarifat e transfertave ndryshojnë sipas rregulloreve tuaja bankare.

Sa është koha e dorëzimit të porosisë?

Të gjitha mallrat tona dërgohen nga magazinat në Kinë. Transporti ajror zgjat 7 deri në 15 ditë pune. Transporti detar zgjat 35 deri në 55 ditë pune. Koha specifike e dorëzimit varet nga adresa juaj. Referenca e kohës së logjistikës në rajone të ndryshme: SHBA dhe Azia Juglindore: 25 deri në 30 ditë. Amerika e Veriut, Evropa dhe Lindja e Mesme, duke përjashtuar Shtetet e Bashkuara: 45 deri në 55 ditë.

Si e dorëzoni?

Ne kemi një ekip profesional logjistik. Përveç transportit portual, ne ofrojmë shërbim të përshtatshëm të shpërndarjes në shtëpi për Amerikën e Veriut, Evropën, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme dhe rajone dhe vende të tjera.

Si ta gjurmoj porosinë time?

Për transportin në port, fatura e ngarkesës do të sigurohet pas dërgesës. Për dërgimin në shtëpi, ne do të ofrojmë numrin e gjurmimit dhe lidhjen e përcjelljes së kompanisë përkatëse të logjistikës si UPS ose Fedex. Ju mund të gjurmoni logjistikën e porosisë tuaj në çdo kohë.

Porosia ime mbërriti e dëmtuar apo e humbur?

Kur porosia juaj është dëmtuar ose mungon, ju lutemi dërgoni foton e produktit të dëmtuar, kartonin e paketimit dhe faturën e logjistikës në adresën tonë të emailit, brenda 7 ditëve pune nga marrja, stafi ynë do t'ju përgjigjet brenda një dite pune për të zgjidhur problemin tuaj.

A keni një certifikatë vlerësimi të kontaktit me ushqimin ose vërtetim tjetër?

Ne mund të ofrojmë certifikata të ndryshme të sigurisë së kontaktit me ushqimin si FDA, DGCCRF, LFGB, etj.

menyra pagese

Mënyrat e disponueshme të pagesës: viza, mastercard, T/T, PAYPAL.

 Privacy settings
Consent to Cookies & Data processing
On this website we use cookies and similar functions to process end device information and personal data. The processing is used for purposes such as to integrate content, external services and elements from third parties, statistical analysis/measurement, personalized advertising and the integration of social media. This consent is voluntary, not required for the use of our website and can be revoked at any time using the icon on the bottom left.
Accept
Decline
Close
Accepted