Enë buke
Përshtatja e madhësisë dhe LOGO-s
Shiko më shumë >
Takeaway
Përshtatja e madhësisë dhe LOGO-s
Shiko më shumë >

Qendra e produkteve

Shiko më shumë >
Kallëpe pjekjeje prej druri
me leter vaji silikoni
Shiko më shumë >
Druri e disponueshme
Kuti ushqimore e palosshme
Shiko më shumë >
Stand Up Custom
Qese të printuara
Shiko më shumë >
Kuti ovale prej druri me
Kapak plastik/dru
Shiko më shumë >
Kuti e rrumbullakët prej druri
me kapak druri
Shiko më shumë >
Tabaka drejtkëndëshe Balsa me
kapak transparent
Rreth Nesh
Suqian Green Wooden Products Co., Ltd. është një fabrikë e specializuar në prodhimin dhe shitjen e paketimeve të ushqimit të disponueshëm prej druri, si kuti drekë druri, kallëpe druri pjekjeje, tabaka druri dhe shporta druri. E themeluar në vitin 2002 dhe e vendosur në Suqian, Provinca Jiangsu, Kinë, ne jemi të përkushtuar ndaj industrisë së mbrojtjes së mjedisit, duke përdorur vetëm materiale të qëndrueshme dhe të biodegradueshme në produktet tona. Marka jonë TAKPAK është sinonim i produkteve me cilësi të lartë, miqësore me mjedisin dhe me çmim të përballueshëm. Fabrika jonë është e pajisur me pajisje të avancuara prodhimi dhe një ekip të aftë profesional, i cili na mundëson të ofrojmë çmime konkurruese pa kompromentuar cilësinë. Ne e kuptojmë rëndësinë e dorëzimit në kohë dhe procesi ynë efikas i prodhimit na mundëson të ofrojmë shërbime të shpejta dhe të besueshme të transportit për klientët tanë. Ne ofrojmë gjithashtu shërbime personalizimi për të përmbushur nevojat dhe preferencat unike të klientëve tanë. Pavarësisht nëse është një logo, madhësi specifike, formë ose dizajn, ne mund t'i personalizojmë produktet tona për të përmbushur kërkesat tuaja. Për më tepër, ne pranojmë porosi OEM dhe ODM, duke punuar ngushtë me klientët tanë për të zhvilluar dhe prodhuar produkte sipas specifikave të tyre të sakta. Zgjidhni TAKPAK për të gjitha nevojat tuaja të paketimit.
Shiko më shumë >
20 Përvoja
100 Stafi
50 shtetet
Çmim i arsyeshëm
Përshtatje
PERSONALIZIMI I MADHËSISË
PERSONALIZIMI I LOGOVE
PERSONALIZIMI I PËRGJITHSHËM