Англиски кинески француски Кинески традиционален германски португалски шпански руски јапонски корејски арапски ирски грчки турски италијански дански романски индонезиски чешки африканс шведски полски Баскија каталонски есперанто хинди Лао албански амхарски ерменски азербејџански белоруски бенгалски босански бугарски Себуано Чичева корзикански хрватски холандски естонски филипински фински фризиски Галициски грузиски гуџарати хаитски Хауса Хавајски хебрејски Хмонг унгарски исландски Игбо јавански каннада Казахстански Кмер курдски Киргистан латински латвиски Литвански Литвански македонски малгашки малајски малајалам малтешки маори Марати монголски бурмански непалски норвешки пашту персиски пенџапски српски сесото синхалски словачки словенечки сомалиски Самоански Шкотско галски Шона Синди сундски свахили Таџикистански тамилски телугу тајландски украински урду Узбекистански виетнамски Велшки Коса јидиш Јоруба зулу Кињарванда татарски Орија Туркменистански ујгур
Садови за печење
Прилагодување на големината и ЛОГО
Види повеќе >
Земе
Прилагодување на големината и ЛОГО
Види повеќе >

Центар за производи

Види повеќе >
Дрвени калапи за печење
со силиконска маслена хартија
Види повеќе >
Дрвени за еднократна употреба
Преклопна кутија за храна
Види повеќе >
Stand Up Custom
Печатени торбички
Види повеќе >
Дрвена Овална кутија со
Пластичен/Дрвен капак
Види повеќе >
Дрвена тркалезна кутија
со Дрвен капак
Види повеќе >
Балса правоаголна послужавник со
транспарентен капак
За нас
Suqian Green Wooden Products Co., Ltd. е фабрика специјализирана за производство и продажба на дрвени пакувања за храна за еднократна употреба, како што се дрвени кутии за ручек, дрвени калапи за печење, дрвени послужавници и дрвени корпи. Основана во 2002 година и лоцирана во Сучиан, провинцијата Џиангсу, Кина, ние сме посветени на индустријата за заштита на животната средина, користејќи само одржливи и биоразградливи материјали во нашите производи. Нашиот бренд TAKPAK е синоним за висококвалитетни, еколошки и достапни производи. Нашата фабрика е опремена со напредна опрема за производство и квалификуван професионален тим, кој ни овозможува да понудиме конкурентни цени без да се загрозува квалитетот. Ја разбираме важноста на навремената испорака и нашиот ефикасен производствен процес ни овозможува да обезбедиме брзи и сигурни услуги за испорака на нашите клиенти. Ние исто така нудиме услуги за прилагодување за да ги задоволиме уникатните потреби и преференции на нашите клиенти. Без разлика дали се работи за лого, специфична големина, облик или дизајн, можеме да ги приспособиме нашите производи за да ги задоволат вашите барања. Дополнително, прифаќаме нарачки за OEM и ODM, тесно соработуваме со нашите клиенти за да развиваме и произведуваме производи според нивните точни спецификации.Изберете TAKPAK за сите ваши потреби за пакување.
Види повеќе >
20 Искуство
100 Персонал
50 Земји
Разумна цена
Прилагодување
ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ГОЛЕМИНАТА
ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ЛОГОТО
ЦЕКУПНА ПРИСОБРАНИЕ